WORKI BIG-BAG

Jesteśmy importerem worków BIG-BAG. Posiadamy opakowania nowe i używane.

01.

BIG-BAG OTWARTY

Najbardziej podstawowy big-bag Góra worka otwarta

Worek BIG BAG - Producent JMK

02.

BIG-BAG FARTUCH

Góra worka fartuch zasypowy na całą jego szerokość Dół Lej spustowy

Worek BIG BAG - Producent JMK

03.

BIG-BAG NAWOZOWY

Jeden uchwyt lub dwa chwyty transportowe.
Góra worka otwarta 

Worek BIG BAG - Producent JMK

04.

BIG-BAG LEJ

Góra worka Lej zasypowy Dół worka Lej Spustowy

Worek BIG BAG - Producent JMK

05.

Palety pod BIG-BAG 

Posiadamy również Palety pod worki big-bag Standardowy rozmiar 100x100 lub 105x105

PALETY POD Worki BIG BAG - Producent JMK

Oferta na worki big bag do różnych zastosowań

 

Oferujemy Państwu szeroki wybór kontenerów elastycznych, które mają swoje zastosowanie w wielu branżach. Po worek typu big bag sięgają m.in. przedsiębiorcy z sektora rolniczego, spożywczego, farmaceutycznego i budowlanego. Współpracujemy zarówno z gospodarstwami, jak i z firmami produkcyjnymi.

 

Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań wielkogabarytowych do jednorazowego lub wielokrotnego użytku. Nasze torby big bag są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Dzięki temu ułatwiają transport, magazynowanie i przeładowywanie mniejszej i większej ilości materiałów.

 

Worki big bag z naszej oferty mogą być wykorzystywane do przechowywania takich produktów jak: cukier, sól, orzechy, bakalie, granulat, nawóz mineralny, gruz, cegły, kostka brukowa, zboże, żwir, ziemia czy piasek.

 

Solidne i wytrzymałe worki typu big bag

 

Do produkcji naszych toreb elastycznych wykorzystujemy nowoczesne technologie. Każdy worek bag powstaje z najwyższej jakości tkaniny polipropylenowej. Materiał sprawia, że opakowania są szczelne, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na odkształcenia i działanie niesprzyjających warunków.

 

Wszystkie opakowania produkujemy w 100% sami, dbając o ich wygląd i funkcjonalność. Zwracamy uwagę nie tylko na potrzeby naszych klientów, ale również na to, aby dostępne big bagi były jak najbardziej ekologiczne. Ze względu na to wszystkie worki nadają się do pełnego recyklingu.

 

Opakowania big bag – rozmiar i cena

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy materiałowe kontenery, które posiadają różnorodne wymiary. Posiadamy modele o wielkości m.in. 71 cm, 110 cm, 150 cm, 190 cm, a nawet 245 cm. Big bag worki mogą Państwo dopasować do swoich potrzeb również pod względem nośności. Nasze opakowania udźwigną od 500 kg aż do 2 ton.

 

Dzięki dużym stanom magazynowym, zapewniamy dostęp do każdej ilości standardowych worków bag. Jeśli zamówią Państwo mniejszą liczbę sztuk, produkty wyślemy w formie paczek. Wysyłka 50 – 300 opakowań zostanie z kolei zrealizowana na drewnianej palecie. Cena kontenera jest uzależniona od jego konstrukcji oraz rozmiaru.

 

Praktyczne torby big bag na indywidualne zamówienie

 

Jako wieloletni producent opakowań gabarytowych, zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Aby wyjść im naprzeciw, oferujemy usługę wytworzenia worków big bag zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

 

U nas mogą Państwo zamówić big bag według własnej specyfikacji. Na Państwa życzenie:

wzbogacamy opakowania o stabilizator kształtu,

dopasowujemy liczbę uchwytów transportowych,

umieszczamy we wnętrzu torby szczelny wkład foliowy,

zwiększamy wytrzymałość konstrukcji worka big bag,

stosujemy dodatkowo powlekane tkaniny ochronne.

 

Cennik big bagów projektowanych na zamówienie jest elastyczny i zależy od rozmiaru, budowy oraz określonych parametrów kontenera. Zapewniamy, że każda torba naszej produkcji wyróżnia się wysoką jakością wykonania i użyteczną formą.

 

Funkcjonalne big bagi do jednego lub wielokrotnego użytku

 

Opakowania elastyczne, w zależności od swojego przeznaczenia, big bag worki mogą różnić się kształtem, rozmiarem oraz rodzajem konstrukcji. Każdy z nich cechuje jednak ergonomiczna forma, dzięki której zaoszczędzą Państwo miejsce w magazynie, na placu budowy czy w wybranym środku transportu.

 

Aby spełnić Państwa potrzeby, do naszej oferty włączyliśmy również worki wielokrotnego użytku, które wyróżniają się przede wszystkim atrakcyjną ceną. Używane big bagi są w pełni funkcjonalne i nie posiadają żadnego uszczerbku na materiale. Każda torba podlega naszej kontroli i jest dokładnie sprawdzana przed kolejnym użyciem.

 

Worki typu big bag – przegląd dostępnych modeli

Oddajemy do Państwa dyspozycji opakowania big bag w kilku różnych wariantach, m.in.:

Kontenery elastyczne z otwartą górą i zamkniętym, sztywnym dnem:
tego rodzaju big bagi posiadają cztery wygodne zaczepy, które gwarantują bezpieczne i stabilne transportowanie materiałów w worku.

Worki big bag z górą w formie fartucha zasypowego oraz z lejem spustowym u dołu:
to elastyczne opakowanie zostało wyposażone w cztery uchwyty transportowe. Pozwala łatwo załadowywać i rozładowywać materiały sypkie, a także przenosić torbę w dowolne miejsca.

Nawozowe worki bag z otwartą górą i jednym lub dwoma zaczepami transportowymi:
ten model kontenera służy do transportowania i magazynowania produktów sypkich, i granulatów.

Opakowania typu lej zakończone podwójnym fartuchem góra/dół:
tego typu big bag posiada budowę ułatwiającą wsypywanie i wysypywanie produktów o drobnej i sypkiej konstrukcji.

 

 

Big bag worek od doświadczonego producenta

 

Jesteśmy wieloletnim producentem kontenerów elastycznych, które ułatwią Państwu transport oraz przechowywanie różnorodnych materiałów. Każdy worek bag z naszej oferty wyróżnia się solidnym wykonaniem i wytrzymałością. Aby zapewnić Państwu komfortową realizację zamówień, produkty wysyłamy kurierem lub dowozimy własnym transportem.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani workami typu big bag, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a przede wszystkim do nawiązania bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania wyceny.

 

GALERIA